Τένις: Πρόγραμμα προπονήσεων για το ΠΑΣΧΑ

 

Κατά την περίοδο των εορτών 18/04/2022 έως  και 02/05/2022 το πρόγραμμα των προπονήσεων τένις των Ακαδημιών του συλλόγου μας θα διαμορφωθεί ως εξής:

Group ΜΙΝΙ 0 & 1 (κ. ΒΑΣΙΛΗΣ  παιδιά 5-8 ετών)

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ      18/4          18:00 – 19:00

Μ. ΤΡΙΤΗ           19/04        18:00 – 19:00

ΤΡΙΤΗ                 26/04       18:00 – 19:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      29/04      18:00 – 19:00

ΣΑΒΒΑΤΟ          30/04          12:00 – 13:00

 

Group CADETS 0   (κ. ΒΑΣΙΛΗΣ παιδιά 9-11 ετών)

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ      18/4          19:00 – 20:00

Μ. ΤΡΙΤΗ           19/04        19:00 – 20:00

ΤΡΙΤΗ                 26/04        19:00 – 20:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     29/04       19:00 – 20:00

ΣΑΒΒΑΤΟ          30/04          11:00 – 12:00

Group  JUNIORS 0  (κ. ΒΑΣΙΛΗΣ παιδιά 10-13 ετών)

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ      18/4           20:00 – 21:00

Μ. ΤΡΙΤΗ           19/04         20:00 – 21:00

ΤΡΙΤΗ                 26/04         20:00 – 21:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ     29/04       20:00 – 21:00

ΣΑΒΒΑΤΟ          30/04         14:00 – 15:00 (κ. Κων/νος)

 

Group CADETS 1  (κ. ΚΩΝ/ΝΟΣ παιδιά 7-9 ετών)

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ       18/4              17:00 – 18:00

Μ. ΤΡΙΤΗ            19/4               18:30 – 19:30

ΤΡΙΤΗ                  26/4             18:30 – 19:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      29/4             17:00 – 18:00

ΣΑΒΒΑΤΟ           30/4              12:00 – 13:00

 

 Group CADETS 2 & 3    (κ. ΚΩΝ/ΝΟΣ παιδιά 7-9 ετών)

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ     18/4               18:00 – 19:00

Μ.ΤΡΙΤΗ            19/4               17:30 – 18:30

ΤΡΙΤΗ                 26/4               17:30 – 18:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ      29/4             18:00 – 19:00

ΣΑΒΒΑΤΟ         30/4                 11:00 – 12:00

 

 Group JUNIOR 0  (κ. ΚΩΝ/ΝΟΣ παιδιά 10-14 ετών)

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ       18/4              19:00 – 20:00

Μ. ΤΡΙΤΗ            19/04             19:30 – 20:30

ΤΡΙΤΗ                   26/04            19:30 – 20:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ       29/04           20:00 – 21:00 (κ. ΒΑΣΙΛΗΣ)

ΣΑΒΒΑΤΟ            30/04             14:00 – 15:00 ή 15:00 – 16:00

 

Group JUNIOR 1 & 2 (κ.ΚΩΝ/ΝΟΣ παιδιά 10-14 ετών)

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ       18/4            20:00 – 21:00

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ         20/04      20:00 – 21:00

 ΤΕΤΑΡΤΗ           27/04          20:00 – 21:00

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ       29/04         20:00 – 21:00

ΣΑΒΒΑΤΟ            30/04          14:00 – 15:00 ή 15:00 – 16:00

 

Group JUNIOR 3  (κ. ΚΩΝ/ΝΟΣ παιδιά 10-14 ετών)

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ       18/4           20:00 – 21:00

Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ         20/04      20:00 – 21:00

ΠΕΜΠΤΗ           28/4             18:30 – 19:30

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ       29/04         21:00 – 22:00

ΣΑΒΒΑΤΟ            30/04          13:00 – 14:00

 

Group JUNIOR Προαγωνιστικό και Αγωνιστικό (κ. ΦΑΝΗΣ )

Μ. ΔΕΥΤΕΡΑ      18/4              18:00 – 20:00 ( GOLF)

Μ. ΤΡΙΤΗ            19/04             10:00 – 11:30 (ΕΥΡΥΑΛΗ)

Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ       20/04            10:00 – 11:30 (ΕΥΡΥΑΛΗ)

 ΠΕΜΠΤΗ           28/4               19:30 – 20:30 (ΕΥΡΥΑΛΗ)

 

Από ΤΡΙΤΗ 03/05 θα ισχύει το κανονικό πρόγραμμα.

Για περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να απευθυνθείτε στην γραμματεία του συλλόγου ή στους προπονητές.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΥΛΩΝΑΣ ΤΟ Δ.Σ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ!!!