Μπάσκετ – Γ’ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. Εφήβων

Εύκολη νίκη 18-77 εκτός έδρας για το Εφηβικό μας επί της αντίστοιχης ομάδας του Πρωτέα Βούλας για το πρωτάθλημα της Γ' κατηγορίας εφήβων της ΕΣΚΑΝΑ. Ευρυάλη Γλυφάδας (Κωνσταντής): ... More

Μπάσκετ – 3η αγωνιστική Α’ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. Ανδρών

Μία ακόμα νίκη, αυτή τη φορά εντός έδρας, για την ανδρική μας ομάδα εναντίον του Πειραϊκού με 73-65 για την 3η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Α' Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. Παρά το νωθρό ξεκίνημα, ... More

Βόλεϊ – Αποτελέσματα αγώνων 9 – 15 Οκτωβρίου

Πέντε νίκες σε 6 αγώνες ο απολογισμός των αγώνων των αναπτυξιακών τμημάτων του σωματείου μας το Σ/Κ 14-15 Οκτωβρίου.   More

Βόλεϊ – Πρόγραμμα αγώνων 18 – 22 Οκτωβρίου 2017

More

Βόλεϊ Γυναικών – Πρόσκληση στο ΒΕΝΕΤΗ Food Hall

ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΜΙΑ "ΓΛΥΚΙΑ" ΒΡΑΔΙΑ ΠΕΡΙΜΕΝΕ ΤΙΣ ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΟΥ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟΥ ΒΟΛΕΥ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ. ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΤΟΥ ΙΔΙΟΚΤΗΤΗ TOY ... More

Μπάσκετ – 2η Αγωνιστική Α΄ Ε.Σ.ΚΑ.Ν.Α. Ανδρών

Με σκορ 65 - 67 επικράτησε του Μίλωνα η ανδρική μας ομάδα για τη 2η αγωνιστική του πρωταθλήματος της Ά ΕΣΚΑΝΑ. Με καταπληκτική άμυνα στο τελευταίο δεκάλεπτο, κατάφερε και πήρε τη ... More

Βόλεϊ – Εφήβων (1η αγωνιστική)

Με νίκη ξεκίνησε στο πρωτάθλημα εφήβων  η ομάδα μας. Στον εντός έδρας αγώνα κέρδισε  με 3-0 σετ την ομάδα της Δραπετσώνας . Η σύνθεση της ομάδας μας :  Καλαθάκης Η. , Τσιτσιπάς Μ. , ... More

Μπάσκετ-Ανδρικό 1η Αγωνιστική Α ΕΣΚΑΝΑ

Την Δευτέρα 2/10/2017 στο κλειστό Οδ.Παπαδόπουλος  η ανδρική 0μάδα του συλλόγου μας νίκησε στα πλαίσια της 1ης αγωνιστικής του πρωταθλήματος Α ΕΣΚΑΝΑ την ομάδα της Δάφνης Αγ. Δημη... More

Μπάσκετ-Ανδρικό ΚύπελοΕσκανα

Παρά  την κακή εμφάνιση  και τις ελλείψεις βασικών παικτών η ανδρική ομάδα Μπάσκετ του συλλόγου μας νίκησε στο Πέραμα τον τοπικό Ερμή με 68-64 και πέρασε στους 16 του κυπέλλου ... More