Μπάσκετ-Παιδικό-Μεγάλη ανατροπή για το παιδικό

Παίζοντας φανταστική άμυνα στα τελευταία επτά λεπτά του αγώνα και με ηγέτη τον Θοδωρή Παναγή το παιδικό μας έκανε την ανατροπή και νίκησε τον Κρόνο Αγ. Δημητρίου στο κλειστό Οδ. Παπαδόπουλος με 61-59 αν και έχανε με δεκατρείς πόντους.MVP του αγώνα ο Παναγής αφού σημείωσε 32(5) εκ των οποίων τους 19 στο τελευταίο δεκάλεπτο.
Ευρυάλη Γλυφάδας (Φωτεινός): Κουριανίδης 7,Παναγής 32(5),Παντζαβέλης 4,Φίλιππας,Παπαδόπουλος Β. 3,Μπουρνουσούζης 3(1),Λεβέντης 3(1),Δαμίγος 6(2),Πασχίδης 4(1),Αναγνώστου.
Κρόνος Αγ. Δημητρίου(Σταμάτης-Περαντωνάκης): kan_4925,Κολιαδήμας 4, Βασσάλας 11,Κοθυκής,Παπαδόπουλος Ι. 22(2),Τσούρτης 3,Τζιμινίδης ,Ρόης 2,Τζουρμπάκης 2,Περγαντής 9(1),Γεωργίτσης,Κουτούνας,Πενταγιώτης 7(1).